Gender?

Takie fotki wiszą w sklepach z odzieżą. Lata studiowania malarstwa pozwalają mi dostrzec w nich nadchodzącą apokalipsę!;)

Koleś w jednokolorowym szaliku, ujmujący i czarujący, lecz nigdy niezapładniający. Robi sobie dobrze tylko przy oglądaniu Alladyna. Kobieta o wyraźnie wzmocnionej żuchwie, srogim spojrzeniu i poziomie testosteronu większym niż obaj panowie razem wzięci. Jej tunelowe widzenie pozwala osiągnąć każdy cel, poza pozbyciem się tego mrożącego krew w żyłach lęku na myśl o wychowywaniu dzieci. I Pan w szaliku LGBT… przystojny, więc jeszcze nie wie, że noszenie takiego szalika to tylko przedwstęp do umieszczania na swoim profilu tęczowych zdjęć, wspierania strajków kobiet i fantazjowania o tym by jego życie wyglądało jak 50 twarzy Greya, przy założeniu, że to on jest partnerką Greya.

Ostatecznie kobieta skończy z kotem i licznymi kochankami (do pewnego wieku, w którym jej “sexual market value” zacznie być tak atrakcyjny jak obecne ceny masła w Polsce). Panowie będą mieli bardziej pod górkę, ale z czasem odkryją, że ona jest dla nich zbyt silna i bezpieczniej czują się w swoich własnych objęciach. Niestety w obu przypadkach niezaowocuje to nowym pokoleniem, dlatego potrzebna jest boska interwencja – zesłanie nakręconych testosteronem uchodźców, którzy nie będą się pytać pani czy chce mieć z nimi dzieci, tylko je po prostu zrobią. A ona zrozumie, że to poczucie szczęścia, którego wciąż jej brakuje to nie to samo co sukces i że wystarczyło utracić obsesyjną potrzebę kontroli aby je w końcu poczuć. W tym czasie panowie będą jedynie kłócić się o to kto dzisiaj jest aktywnym, a kto pasywnym analem.

Ostatnim stymulantem prokreacji, obecnym w centrach handlowych, zdaje się pozostać wspierający rodziny McDonalds!

Paweł Lipka – założyciel studia animacji Action Heroes

Inne artykuły:

Facebook Messenger