Walentynki – o czym warto pamiętać…

O czym warto pamiętać przy nadchodzących Walentynkach;)?

Ostatnio od jednej koleżanki usłyszałem, że oczekiwałaby od swojego nowego faceta więcej przyjaźni.
Jest taka sprawdzona, ale kontrowersyjna psychologiczna zasada. W wypadku facetów miłość i pożądanie wzajemnie się wykluczają. Kiedy mężczyzna kocha to oddala się od pożądania przedmiotu tej miłości. Dlatego to często gubi związki, gdy kobieta oczekuje od faceta aby był jej najlepszym przyjacielem, a ten uwierzy, że to ma sens hehe W końcu całe społeczeństwo do tego przekonuje, a w istocie należy te proporcje mocno przebalansować.

Dlatego szansę na udane Walentynki mają tylko 3 rodzaje osób: te które rozumieją tę zasadę w związku, te które ignorują walentynki lub te będące singlami heheh

Z tego samego powodu, z dużym prawdopodobieństwem, Michael Jackson nie był audiofilem. (przy czym słowo audio należy tu zastąpić czterema pierwszymi literami ulubionego hobby Woody’ego Allena, którego nie nazwę, żeby facebook nie obciął mi zasięgu posta do poziomu 3 najbardziej zboczonych znajomych).

Michael uwielbiał dzieci. Spędzał z nimi ogrom czasu i autentycznie się troszczył. Typowi audiofile mają zupełnie inne zainteresowania, a ich miłość do dzieci jest jedynie pozorowana.
Zawsze kiedy Michael leci w tle, tak jak teraz, przypominam sobie jak bardzo szargane było jego dobre imię. Wciąż mam nadzieje, że bezpodstawnie;)

Paweł Lipka – założyciel studia animacji Action Heroes

Inne artykuły:

Facebook Messenger